Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
DIESEL

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: A036620LCAM-141
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 55%Полиамид 45%памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 50472664-131
10.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ DJ000702
1.095 МКД
Заштеда -52%
1.369 МКД
2.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ DJ000700
1.439 МКД
Заштеда -52%
1.799 МКД
2.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ DJ000567
1.399 МКД
Заштеда -44%
1.749 МКД
2.490 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 50468260-100
3.832 МКД
Заштеда -36%
4.790 МКД
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A080060CATM-141
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A067680GRAM-141
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL