Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
GUESS

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: GSS012389
Isbn: J2GD18D4CA0-QUOS
Провери достапност
  • 12 Години
    12 Години
  • 14 Години
    14 Години
  • 16 Години
    16 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд GUESS
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ДЕНИМ
Сезона Online Only
Состав 80% Памук 17% Полиестер 3% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37010026-TC
990 МКД
Големина
11
06
07
08
09
10
12
14