Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
GUESS

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: GSS012388
Isbn: L2GD19WEHD0-F176
Провери достапност
 • 12 Години
  12 Години
 • 14 Години
  14 Години
 • 16 Години
  16 Години
 • 18 Години
  18 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд GUESS
Пол МОМЧИЊА
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 98% Памук 2% Еластан

Trenutno nema komentara