Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
DIESEL

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: A037610CGAN-7BP
21.990 МКД
15.390 МКД
15.390 МКД
Заштеда: 6.600 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 25
  25
 • 26
  26
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 98%Памук 2%елстин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 27076312-30
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049460EFAB-78L
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
17.690 МКД
Заштеда -30%
25.290 МКД
Големина
XS
S
M