Барај
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
LEVI'S

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 39459-0002
3.690 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 30
  *
 • 25
  *
 • 26
  *
 • 27
  *
 • 28
  *
 • 29
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 79% Памук 21% Лиоцел

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 17040112-TN
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 17070106-TM
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 17000561-TC
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 17010806-TN
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 17040807-TN
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 17040808-TC
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 17030110-TM
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 87009031-TN
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 87009032-TM
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 87019030-TC
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 87047879-TN
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 87027134-TN
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42

Допунитска облека

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 79695-0001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 29945-0100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 29944-0149
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 29944-0147
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.690 МКД
Големина
XS
S
M
L