Барај
БЕБЕШКИ КОМПЛЕТ
GUESS

БЕБЕШКИ КОМПЛЕТ

Шифра на артикл: GSS013980
Isbn: A2BG08J1300-G6Y5
2.990 МКД
2.990 МКД
2.093 МКД
Заштеда: 897 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 0-3 Месеци
  0-3 Месеци
 • 3-6 Месеци
  3-6 Месеци
 • 6-9 Месеци
  6-9 Месеци
 • 12 Месеци
  12 Месеци
 • 18 Месеци
  18 Месеци
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕБЕШКИ КОМПЛЕТ
Бренд GUESS
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 5% Еластан

Trenutno nema komentara