Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЕБЕШКИ КОМПЛЕТ
БЕБЕШКИ КОМПЛЕТ
БЕБЕШКИ КОМПЛЕТ
БЕБЕШКИ КОМПЛЕТ
GUESS

БЕБЕШКИ КОМПЛЕТ

Шифра на артикл: GSS012032
Isbn: H2GW05J1311-PN40
2.190 МКД
1.530 МКД
1.530 МКД
Заштеда: 660 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
  • 12 Месеци
    12 Месеци
  • 6-9 Месеци
    6-9 Месеци
  • 3-6 Месеци
    3-6 Месеци
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕБЕШКИ КОМПЛЕТ
Бренд GUESS
Пол НОВОРОДЕНЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 95% Памук 5% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
12 Месеци
6-9 Месеци
Sačuvano u omiljne
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
12 Месеци
6-9 Месеци
Sačuvano u omiljne
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
12 Месеци
6-9 Месеци
Sačuvano u omiljne
1.750 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
12 Месеци
6-9 Месеци
3-6 Месеци
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
12 Месеци
6-9 Месеци
3-6 Месеци
Sačuvano u omiljne
2.590 МКД
Заштеда -30%
3.690 МКД
Големина
0-3 Месеци
12 Месеци
6-9 Месеци
Sačuvano u omiljne
2.590 МКД
Заштеда -30%
3.690 МКД
Големина
0-3 Месеци
12 Месеци
6-9 Месеци
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
12 Месеци
6-9 Месеци