Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
PARFOIS

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 150034_MD
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • 37
    37
  • 38
    38
  • 39
    39
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ОКЕР
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 35%Полиуретан, 65%Полиестер / Лице: 100%Полиестер /Меѓуслој: 45%Полиуретан, 55%Полиестер / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума, Постава: 35%Полиуретан, 65%Полиестер /Лице: 100%Полиестер / Interior: 45%Полиуретан, 55%Полиестер / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 195071_NV
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 195071_BG
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41