Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
PARFOIS

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 195071_NV
1.490 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 30%Полиуретан, 70%Полиестер / Лице: 100%Полиуретан / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума, Постава: 30%Полиуретан, 70%Полиестер /Лице: 100%Полиуретан / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 150034_MD
1.190 МКД
Големина
37
38
39
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 195071_BG
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41