Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
MANGO

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 27051094-99
Šifra proizvođača: 27051094

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиестер Постава: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика Влошка: 93% Полиуретан 07% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 37002511-32
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 37002511-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 27032512-52
1.611 МКД
Заштеда -35%
1.790 МКД
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 17072528-02
996 МКД
Заштеда -60%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 17072528-99
996 МКД
Заштеда -60%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41