Барај
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
PARFOIS

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 191259_BK
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Постава: 40%Полиуретан, 60%Полиестер / Лице: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума, Постава: 40%Полиуретан, 60%Полиестер / Лице: 5%Полиуретан, 95%Полиестер /Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara