Барај
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
PARFOIS

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 189759_SV
1.390 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Постава: 40%Полиестер, 60%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 191259_BK
1.090 МКД
Заштеда -36%
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 189759_BK
890 МКД
Заштеда -36%
1.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 189759_BG
890 МКД
Заштеда -36%
1.390 МКД
Големина
36
38
39
40
41