Барај
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
MANGO

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 17030123-TA
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 65% Полиуретан 35% Полиестер Обложување: 65% Полиуретан 35% Полиестер Влошка: 65% Полиуретан 35% Полиестер Ѓон: 100% Термопластика

Trenutno nema komentara