Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
SPRINGFIELD

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: 9887695-20
799 МКД
799 МКД
479 МКД
Заштеда: 320 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТИРКИЗНА
Состав Лице:100% пвц Ѓон:100% ева Постава:100% ева

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 9887687-19
320 МКД
Заштеда -60%
799 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 9887679-19
479 МКД
Заштеда -40%
799 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41