Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
SPRINGFIELD

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: 9883307-12
790 МКД
395 МКД
395 МКД
Заштеда: 395 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПЛАСТИКА.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 9883307-76
395 МКД
Заштеда -50%
790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 9883169-06
419 МКД
Заштеда -30%
599 МКД
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 9887695-20
559 МКД
Заштеда -30%
799 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 9887687-19
559 МКД
Заштеда -30%
799 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 9887679-19
559 МКД
Заштеда -30%
799 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41