Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
REPLAY

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: RPL009347
Isbn: GWT27 000.C0001S-044
2.390 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Синтетика Ѓон:Гума

Trenutno nema komentara