Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
DIESEL

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: Y02802P4442-8013
2.990 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ Y02802P4442-1003
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ Y02498P3982-7317
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
40
42
44
46