Барај
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
PARFOIS

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: 188308_CA

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Постава: 30%Полиуретан, 70%Полиестер / Лице: 100%Полиестер / Влошка: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara