Барај
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
HAVAIАNAS

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: 4146118-2191
1.990 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 600 МКД
Провери достапност
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд HAVAIАNAS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав Гума / полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara