Барај
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
DESIGUAL

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: 21SSHP06-2000
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 100%Полиамид


Остави коментар

Trenutno nema komentara