Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
WOMEN'SECRET

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: 5165032-90
1.199 МКД
1.199 МКД
360 МКД
Заштеда: 839 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Состав Лице:100% пвц Ѓон:100% ева Постава:100% ева

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5163206-01
1.390 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5163191-01
1.190 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5163192-07
1.190 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5163193-38
1.390 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5169119-74
444 МКД
Заштеда -60%
1.109 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 3229092-98
556 МКД
Заштеда -60%
1.389 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 3229114-72
556 МКД
Заштеда -60%
1.389 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5167914-17
360 МКД
Заштеда -70%
1.199 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5165911-18
360 МКД
Заштеда -70%
1.199 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5165075-90
360 МКД
Заштеда -70%
1.199 МКД
Големина
37
38
39
40