Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 173476_SA
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 35%Полиестер , 5%Месинг, 60%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 186215_GD
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 186215_SV
1.490 МКД