Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 176474_DM
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Состав 20%Полиуретан, 30%Памук, 50%Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 203768_SV
1.490 МКД