Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 174204_AQ
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 20%Акрил, 80%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 186301_GD
1.490 МКД