Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 174996_BG
1.490 МКД
745 МКД
745 МКД
Заштеда: 745 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 40%Бисер, 60%Сребро

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
745 МКД
745 МКД
Заштеда: 745 МКД
Извести ме за попуст
2
1