Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 203249_DN
490 МКД
343 МКД
343 МКД
Заштеда: 147 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 10%Цинк, 40%Термопластичен полиуретан, 50%Стакло

Trenutno nema komentara
490 МКД
343 МКД
343 МКД
Заштеда: 147 МКД
Извести ме за попуст
2
1