Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 37035144-52
Šifra proizvođača: 37035144
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% Акрил 20% Железо 10% Полиестер 10% Цинк

Trenutno nema komentara