Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 37015830-61
Šifra proizvođača: 37015830
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 45% Акрил 15% Полиестер 15% Смола 15% Цинк 10% Железо

Trenutno nema komentara