Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 201482_BK
990 МКД
495 МКД
495 МКД
Заштеда: 495 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 2%Енамел, 48%Нерѓосувачки челик, 50%Полиестер

Trenutno nema komentara
990 МКД
495 МКД
495 МКД
Заштеда: 495 МКД
Извести ме за попуст
2
1