Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 199968_BK
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 20%Цинк, 40%Стакло, 40%Термопластичен полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 201501_HM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202628_GN
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201496_IV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 198684_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 198684_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202613_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202601_OR
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202600_OL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202077_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202068_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202603_CL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201860_GD
490 МКД