АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 174204_DMU
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона пролет/лето 2020
Состав 20%Акрил, 80%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 175429_RG
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 175429_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 176445_BU
390 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 174109_DM
490 МКД
Заштеда -29%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 1652761PM
390 МКД
Заштеда -34%
590 МКД
string(0) ""
string(0) ""