АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 176229_GDU
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""