Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 196778_PE
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БИСЕРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 10%Бисер, 5%Циркониум, 85%Сребро

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 195125_GN
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 199100_HM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 197780_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 197778_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 198667_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 198574_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 198667_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 199049_TL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 199047_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 200046_BK
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 197607_GD
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196102_GD
490 МКД