Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 194033_HM
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 20%Стакло, 35%Цинк, 45%Смола

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 202613_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202601_OR
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202600_OL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202077_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202068_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202603_CL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201860_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 200829_HM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201480_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202374_WT
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196797_GD
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202599_BN
990 МКД