Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 193702_LG
790 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 30%Нерѓосувачки челик, 70%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 197739_MM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196778_PE
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196510_SV
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196775_BM
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 197605_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196510_GD
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 199043_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 198423_PM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 197647_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 199061_PU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 199059_LB
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 199053_BL
990 МКД