Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 193146_GD
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 2%Енамел, 98%Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 201501_HM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202628_GN
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201496_IV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 198684_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 198684_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202613_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202601_OR
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202600_OL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202077_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202068_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202603_CL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201860_GD
490 МКД