Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 192628_BU
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 40%Термопластичен полиуретан, 60%Стакло

Trenutno nema komentara

Слични производи