Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 191303_LB
790 МКД
790 МКД
395 МКД
Заштеда: 395 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 50%Полиестер, 50%Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 195766_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196293_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 195766_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196908_HM
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 193686_PM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196543_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196378_BM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 197105_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 190566_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 197014_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196509_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196508_SV
1.390 МКД