Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 190411_GD
1.190 МКД
1.190 МКД
893 МКД
Заштеда: 297 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 100%Нерѓосувачки челик

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 186185_SV
1.043 МКД
Заштеда -25%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 192013_HM
368 МКД
Заштеда -25%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 191799_DM
443 МКД
Заштеда -25%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 191454_BK
518 МКД
Заштеда -25%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 192167_BL
368 МКД
Заштеда -25%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 193459_SV
593 МКД
Заштеда -25%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 186185_RG
1.043 МКД
Заштеда -25%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 193459_GD
593 МКД
Заштеда -25%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 190123_GD
1.043 МКД
Заштеда -25%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 190123_SV
1.043 МКД
Заштеда -25%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 175487_GD
443 МКД
Заштеда -25%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 174601_GD
443 МКД
Заштеда -25%
590 МКД