Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 17042009-52
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 70% Говедска кожа 30% Нерѓосувачки челик

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 17034036-PL
1.190 МКД
Заштеда -52%
2.490 МКД