Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 191765_DM
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 10%Месинг, 10%Цинк, 20%Стакло, 60%Циркон

Trenutno nema komentara

Слични производи