Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 181777_RG
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 10%Акрил, 10%Железо, 20%Стакло, 30%Clay, 30%Бакар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 190688_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 181782_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 192181_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 192191_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 191729_DM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 190411_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 166051_BL
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 192163_DM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 192168_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 190521_PM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 190567_PM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 191787_DM
490 МКД