Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 191301_SV
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Состав: 30%Кристално стакло, 70%Месинг

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 190688_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 181782_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 192181_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 192191_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 191729_DM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 190411_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 166051_BL
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 192163_DM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 192168_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 190521_PM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 190567_PM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 191787_DM
490 МКД