Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 190202_SV
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 40%Кристално стакло, 60%Железо

Trenutno nema komentara

Слични производи