Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 191116_HM
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Состав: 10%Камен, 10%Цинк, 80%Термопластичен полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи