Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 189343_BM
2.090 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 20%Камен, 5%Смола, 75%Нерѓосувачки челик

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 191131_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 191130_HM
1.490 МКД