Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 188593_GD
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 10%Стакло, 90%Месинг

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 191131_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 191130_HM
1.490 МКД