Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 190270_PE
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БИСЕРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Состав: 50%Месинг, 50%Бисер

Trenutno nema komentara

Слични производи