Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 189378_LL
990 МКД
990 МКД
495 МКД
Заштеда: 495 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 30%Нерѓосувачки челик, 70%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи