Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 188957_SV
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 10%Стакло, 90%Месинг

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 189343_BM
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 188881_SV
1.190 МКД